NTI Śląsk - logo

O firmie

Firma istnieje od lipca 2010 roku jej założycielem jest Michał Rosół. Polityka fimy ukierunkowana jest na rozwój ekologicznych systemów instalacyjnych jakie towarzyszą nam w codziennym życiu. Zdobyte doświadczenie podczas wielu lat pracy u lidera branży grzewczej firmy Viessmann pozwoliło zdobyć bogate doświadczenie techniczne i handlowe, dzięki któremu możemy oferować innowacyjne rozwiązania techniczne i obsługę na najwyższym europejskim poziomie. W codziennej pracy największy nacisk kładziemy na jakość świadczonych usług i profesjonalną obsługę klienta. Zdajemy sobie sprawę, że dla naszych klientów wybór instalacji to decyzja na lata dlatego przykładamy wszelkich starań, aby  dobrać najoptymalnijsze rozwiązania do indywidualnych potrzeb klienta.

Misją firmy jest promocja systemów grzewczych chroniących środowisko naturalne zaliczamy do nich: pompy ciepła, systemy solarne, ogniwa fotowoltaiczne oraz wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła. Te nowoczesne rozwiązania cieszą się coraz większym uznaniem na rynku polskim, chroniąc środowisko naturalne jak również nasz portfel. Uruchamiane ekofundusze dla inwestorów indywidualnych sprawiają, że systemy stają się coraz bardziej przyjazne na etapie inwestowania.

Ponadto w trosce o interesy naszych klientów pomagamy w pozyskiwaniu dotacji na realizacje inwestycji w opraciu o Odnawialne źródła energii tj: kolektory słoneczne i pompy ciepła.

Firma ofertuje kompleksową obsługę sprzedaży, montażu i serwisu w zakresie :

- systemy pomp ciepła: ogrzewanie i klimatyzacja

- instalacje kolektorów słonecznych – ciepła woda użytkowa, wspomaganie C.O. oraz ogrzewanie basenu

- klimatyzacja: split, kanowłowe, kasetonowe i podstropowe

- rekuperacja z odzyskiem ciepła

- instalacje fotowoltaiczne –energia elektryczna

- kotłownie: gazowe, olejowe i zgazowujące drewno

-  ogrzewanie ścienne, podłogowe i sufitowe

- instalacja wodno – kanlaizacyjne